Wierne imitacje drewna - producent

Kategoria ogłoszenia : Deski elewacyjne

Cena : 1.00 PLN
Miasto : Augustów
Adres : Tomaszów Mazowiecki
Dodał : Plastmaker

Treść ogłoszenia

Zajmujemy się produkcją szczególnie realistycznych imitacji drewnianych. W naszym asortymencie znajdziesz belki rustykalne, deski dekoracyjne, maskownice rur i kabli, elastyczne deski elewacyjne. 


Wypróbuj atrakcyjne wzorce 3d: Old, Retro, Medium, Rustic. Każdy z nich dostępny jest w więcej niż 28 barwach. Przez to doskonale dobierzesz rustykalne dekoracje do wystroju i stylu Twojego wnętrza. 


Ale to nie wszystko!


Wszystkie elementy wykonujemy na wymiar, dzięki czemu nie powstają odpady, za które musiałbyś zapłacić. Możemy wyprodukować nawet niezwykle grube (wysokości boków do 50 cm) jak i długie (max 5 metrów) belki rustykalne. 


Odważ się na wystrój pomieszczeń w klimacie, o którym marzyłeś od lat. Kup sobie oryginalną dekorację sufitu, piękną ozdobę ścienną albo w pierwszorzędny sposób zamaskuj kable, rury czy inne instalacje. Wszystko za pomocą lekkich, superrealistycznych imitacji drewna prosto od producenta – firmy Plastmaker.


Zobacz fotki towarów i przykładowe realizacje na www.plastmaker.pl bądź skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 48 721 564 516